Title Image

Drzwi Skrzydłowe Szklane ze Ścianką Loftową

Drzwi Skrzydłowe Szklane ze Ścianką Loftową

 

Drzwi Skrzydłowe Szklane ze Ścianką Loftową oddzielającą dwa niezależne pomieszczenia pomalowana na czarno

 

Drzwi Skrzydłowe Szklane ze Ścianką Loftową ze szkła bezpiecznego 33.1 i stali konstrukcyjnej to realizacja, którą jako Loft & Design autorsko zaprojektowaliśmy, wykonaliśmy i zainstalowaliśmy do mieszkania dla naszego klienta.

Drzwi Skrzydłowe Szklane ze Ścianką Loftową z przeszkleniami w oddzielnych szesnastu kwaterach

Drzwi Skrzydłowe Szklane ze Ścianką Loftową – z zamkiem bębenkowym

 • Drzwi Skrzydłowe Szklane ze Ścianką Loftową to kompleksowa konstrukcja oddzielająca od siebie korytarz oraz pomieszczenia z zainstalowanymi pośrodku skrzydłowymi drzwiami zamykanymi na klucz.
 • Drzwi loftowe wyposażone są w zamek bębenkowy.
 • Projektanci oraz architekci wnętrz nowoczesnych obiektów coraz częściej sięgają po rozwiązania jakimi są szklenia loftowe w celu zapewnienia jak najlepszego naświetlenia pomieszczeń bez okien oraz oddzielenia od siebie poszczególnych przestrzeni użytkowych.
 • Drzwi skrzydłowe loftowe wraz z otaczającą je ścianką to jeden z rodzajów produktów dostępnych w naszej ofercie. To rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność ze względu na walory praktyczne, estetyczne oraz użytkowe.
 • Tego rodzaju drzwi ze ścianką cechują się duża trwałością i wytrzymałością. Pozwalają także na lepszą przepuszczalność światła naturalnego w pomieszczeniach, które pozbawione są zewnętrznych okien.

Drzwi Skrzydłowe Loftowe ze Ścianką Industrialną oświetlone sztucznym światłem z korytarza

Drzwi Skrzydłowe Loftowe ze Ścianką Industrialną – widok z korytarza na zamknięte drzwi

Metalowe Drzwi Loftowe ze Ścianką Industrialną

 • Cała konstrukcja – zarówno drzwi oraz otaczającej je ścianki loftowej zbudowana została z metalu (stali konstrukcyjnej).
 • Wszystkie elementy poza szkłem pomalowane zostały proszkowo w stylu drobnej struktury kolorem 9005 RAL.
 • Sposób malowania proszkowego polega na nakładaniu naelektryzowanych cząstek proszkowej farby na powierzchnie. Następnie osadzona warstwa proszku utrzymuje się na powierzchni malowanego detalu dzięki siłom elektrostatycznym.
 • W malowaniu proszkowym uzyskana powłoka lakieru jest odporna na korozję, chemikalia, wysoką temperaturę i uszkodzenia mechaniczne.

Drzwi Skrzydłowe Loftowe ze Ścianką Industrialną – widok z korytarza na otwarte zamknięte drzwi

Drzwi ze Ścianką Loftową ze bezpiecznymi szybami 33.1

 • Cała konstrukcja jest przeszklona szybami bezpiecznymi 33.1.
 • Drzwi loftowe, ścianki boczne oraz świetlik u góry posiadają łącznie szesnaście oddzielnych kwater wypełnionych szkłem.
 • Zaletą takiego rozwiązania jest, że w przypadku rozbicia jednej z szybek konieczna jest wymiana tylko jednego przeszklenia w kwaterze.
 • Co więcej szkło bezpieczne 33.1 w momencie rozbicia nie rozpada się na kawałki, tylko zatrzymuje się na folii i tworzy się tzw. pajączek w którym pozostają odłamki szkła przyklejone do folii oddzielającej dwie złączone ze sobą tafle szkła.
 • Drzwi osadzone są na trzech zawiasach, które są przez nas autorsko toczone i spawane.

Klamka z zamkiem bębenkowym w drzwiach loftowych ze ścianką industrialną wykonaną ze stali konstrukcyjnej

Przegroda loftowa z drzwiami Skrzydłowymi Loftowymi oświetlone sztucznym światłem z korytarza

Drzwi loftowe z klamką oraz zamkiem bębenkowym wraz ze szkłem bezpiecznym typu 33.1

Zawiasy metalowe toczone oraz spawane w drzwiach loftowych wykonanych z metalu i szkła

Pozostałe nasze projekty – Biuro EIP Warszawa – Adidas Runners Warsaw – Studio HBO Polska – Industrialna Antresola z Biblioteką

 

Posiadamy doświadczenie w dużych oraz nowoczesnych projektach. Dlatego też w naszym portfolio znajdą Państwo chociażby takie inwestycje jak Biuro EIP Warszawa, gdzie kompleksowo wyprodukowaliśmy i zainstalowaliśmy system drzwi i ścian loftowych. Kolejne przełomowe projekty, które współtworzyliśmy, to Adidas Runners Warsaw czy Studio HBO Polska znajdujące się w budynku Ethos przy Placu Trzech Krzyży w samym sercu Warszawy, które zostało docenione w prestiżowych konkursach Prime Property Prize 2018 i CIJ Awards Poland 2018. Dużym, ciekawym i nietypowym projektem dla prywatnego odbiorcy jest wykonana przez nas Industrialna Antresola z Biblioteką w loftowym stylu. Produkujemy także meblowe loftowe oraz industrialne dostępne w naszym sklepie.