Title Image

Drzwi Loft Złote Jednoskrzydłowe

Drzwi Loft Złote Jednoskrzydłowe

 

Drzwi Loft Złote Jednoskrzydłowe ze szkła bezpiecznego 33.1 i stali konstrukcyjnej to projekt, który jako Loft & Design autorsko zaprojektowaliśmy, wykonaliśmy i zainstalowaliśmy do mieszkania dla naszego klienta.

Drzwi loftowe złote ze szkła i metalu pomalowane na złoto ze szkłem bezpiecznym 33.1 w oddzielnych kwaterach

Drzwi Loft Złote Jednoskrzydłowe – zamykane na klucz

 • Drzwi Loft Złote Jednoskrzydłowe to jeden z rodzajów drzwi szklanych dostępnych w naszej ofercie, które coraz częściej chętnie nabywane są w przez naszych klientów oraz architektów projektujących ich wnętrza.
 • Drzwi loftowe tego rodzaju charakteryzują się nie tylko duża trwałością i wytrzymałością, ale również pozwalają na lepszą przepuszczalność światła naturalnego w pomieszczeniach, które pozbawione są zewnętrznych okien.
 • Takie rozwiązanie posiada zarówno wiele cech estetycznych jak i praktycznych.
 • Drzwi zostały zbudowane w sposób hybrydowy. Z jednej strony posiadają trzy osobne kwatery na szklenia, a z drugiej strony, zewnętrznej posiadają szprosy nadające drzwiom ładniejszego designu oraz chronią szyby przed uszkodzeniem.

Drzwi loftowe złote jednoskrzydłowe otwierane na lewo z klamką oraz zamkiem zamykane na klucz

Drzwi loft jednoskrzydłowe złote z klamką oraz zamkiem z wkładką Yalowską otwierane na lewą stronę

Drzwi Loft Złote Jednoskrzydłowe z metalu i szkła

 • Są to drzwi loftowe beż żadnych innych elementów stałych oraz ścianek, które charakteryzuje:
  • Drzwi wraz z framugą pomalowane zostały na złoto wedle kolorystyki dostępnej w palecie RAL w stylu tzw. drobnej struktury.
  • Ten styl malowania polega na nakładaniu naelektryzowanych cząstek proszkowej farby. Następnie osadzona warstwa proszku utrzymuje się na powierzchni malowanego detalu dzięki siłom elektrostatycznym.
  • Uzyskana powłoka lakieru jest odporna na korozję, chemikalia, wysoką temperaturę i uszkodzenia mechaniczne.
  • Cała konstrukcja posiada trzy oddzielne kwatery wypełnione bezpiecznym szkłem 33.1. Dzięki temu zbicie jednej szybki powoduje konieczność wymiany tylko jednego przeszklenia wewnętrz kwatery.
  • W momencie uszkodzenia szklenie w jednej z kwater nie rozpada się ona na małe kawałki jak ma to miejsce przy szkle hartownym, tylko tworzy się tzw. pajączek w którym pozostają odłamki szkła przyklejone do folii oddzielającej dwie złączone ze sobą tafle szkła.

Szklane drzwi loft jednoskrzydłowe złote zamykane na klucz ze szkłem bezpiecznym 33.1 z folią

Drzwi Loftowe Jednoskrzydłowe pomalowane na złoto

 • Drzwi Loftowe Jednoskrzydłowe zamontowane są na framudze wykonanej również z tego samego rodzaju metalu co drzwi, czyli stali konstrukcyjnej
 • Drzwi osadzone są na trzech zawiasach (dwóch u góry i jednym na dole) i zamykane są na klucz

Pozłacane drzwi loftowe – szkło bezpieczne 33.1 z folią – biała ściana – parkiet – drzwi zamykane na klucz

Metalowe drzwi loftowe pomalowane na złoto, wypełnione bezpiecznym szkłem 33.1 z klamką i zamkiem na klucz

Pozostałe nasze projekty – Biuro EIP Warszawa – Adidas Runners Warsaw – Studio HBO Polska – Industrialna Antresola z Biblioteką

 

Posiadamy doświadczenie w dużych oraz nowoczesnych projektach. Dlatego też w naszym portfolio znajdą Państwo chociażby takie inwestycje jak Biuro EIP Warszawa, gdzie kompleksowo wyprodukowaliśmy i zainstalowaliśmy system drzwi i ścian loftowych. Kolejne przełomowe projekty, które współtworzyliśmy, to Adidas Runners Warsaw czy Studio HBO Polska znajdujące się w budynku Ethos przy Placu Trzech Krzyży w samym sercu Warszawy, które zostało docenione w prestiżowych konkursach Prime Property Prize 2018 i CIJ Awards Poland 2018. Dużym, ciekawym i nietypowym projektem dla prywatnego odbiorcy jest wykonana przez nas Industrialna Antresola z Biblioteką w loftowym stylu. Produkujemy także meblowe loftowe oraz industrialne dostępne w naszym sklepie.