Title Image

Studio HBO Polska

Studio HBO Polska

Jako Loft & Design w nowym studio HBO Polska kompleksowo wykonaliśmy i zainstalowaliśmy m.in. poniższe elementy:

  • Przeszkolone ściany loftowe,
  • Stalowa konstrukcja antresoli wraz z balustradami,
  • Logo, studzienki oraz rewizje na podłodze.

 

Realizacja projektu była dla nas dużym wyzwaniem, ponieważ musieliśmy się dokładnie wpisać w autorskie koncepcje projektantów.

 

Duże wyzwanie logistyczne

 

Biuro łączy w sobie cechy, które na codzień trudno ze sobą idealnie zestawić. Mowa tutaj o komforcie, funkcjonalności oraz reprezentatywnej przestrzeni na spotkania biznesowe. Projektanci wyposażyli je w nowoczesne meble, stylowe oświetlenie oraz akustyczne sufity.

 

Twórcy na samym początku zdecydowali się zastosować inny podział pomieszczeń, niż stosuje się to na codzień, czyli osobne przestrzenie do spotkań oraz do pracy. W miejsce tradycyjnie stosowanych wykładzin zainstalowano drewniane olejowane podłogi, zaś okna przysłaniają zasłony.

 

Pomieszczenia w biurze zostały podzielone wykonanymi przez nas dedykowanymi stylizowanymi szklanymi ścianami loftowymi.

 

Antresola z industrialnymi schodami

 

Niezagospodarowana dotychczas przestrzeń została zamieniona w funkcjonalną i wygodną strefę relaksu. Jako Loft & Design wykonaliśmy oraz zainstalowaliśmy stalową konstrukcję antresoli wraz z industrialnymi schodami oraz balustradami z siatką.

 

Biuro HBO Polska posiada również stylowy taras z ogrodem o powierzchni 270 mkw, z którego rozpościera się widok na wschodnią stronę stolicy.

 

W biurze zainstalowane zostały również elementy nawiązujące do najważniejszych produkcji HBO: dekle podłogowe z serialu Gra o Tron, czy neon z Rodziny Soprano wiszący na ścianie barowej.

 

Budynek Ethos

 

Nowa siedziba HBO Polska znajduje się w budynku Ethos przy Placu Trzech Krzyży w samym sercu Warszawy. Celem projektantów było połączenie prostych form i naturalnych materiałów z innowacyjnymi rozwiązaniami.

 

Nowe Studio HBO Polska zostało docenione w prestiżowych konkursach Prime Property Prize 2018 i CIJ Awards Poland 2018.

 

Posiadamy doświadczenie w innowacyjnych projektach, dlatego też w naszym portfolio znajdą Państwo chociażby taki projekt jak Adidas Runners Warsaw.

Category

Commercial, Loft, Office