Title Image

Sklep – Meble Industrialne

Meble Industrialne

 

Meble Industrialne to meble zbudowane na bazie metalu, drewna oraz szkła, charakteryzujące się prostymi liniami i kształtami oraz surowością i wysoką jakością wykonania.

 

Meble drewno metal

 

Meble industrialne tworzone przez nas charakteryzują się najwyższa precyzją wykonania przy użyciu najlepszej jakości materiałów dostępnych na polskim rynku. Do produkcji mebli loftowych wykorzystujemy drewno (sklejka dębowa, buk, dąb) oraz metal i szkło. W miarę potrzeb wykorzystujemy także inne materiały, jednak drewno, metal i szkło są dla nas podstawą. Produkowane przez nas meble industrialne nawiązują stylem do dawnych fabryk, magazynów przemysłowych oraz przestrzeni industrialnych i loftowych. Są bardzo wytrzymałe i eleganckie. Produkowane przez nas meble loftowe są najwyższej jakości i dostosowane są zarówno do poindustrialnyqh przestrzeni komercyjnych, jak i apartamentów oraz mieszkań. Tworzymy także dedykowane meble industrialne na prywatne zamówienie. Opracowujemy indywidualne projekty zgodnie z wytycznymi klienta lub realizujemy dostarczony nam plan i koncepcję.

 

Meble loftowe

 

Meble industrialne są odpowiedzią na nowy i coraz bardziej popularny w Polsce trend w architekturze i projektowaniu wnętrz, który nawiązuje swoim stylem do kultowych loftów. Przy naszej pomocy możesz szybko i sprawnie zaprojektować loftowe meble, niezależnie od tego, czy jest to nowoczesny apartament w stylu soft loft, inspirowany dawnymi industrialnymi przestrzeniami, czy dom zlokalizowany na obrzeżach miasta. Nasze produkty charakteryzują się prostymi liniami i gładkimi powierzchniami, które idealnie nadają się do retro oraz nowoczesnych wnętrz. Dopasuj meble do biura, jadalni, kuchni, salonu, sypialni czy łazienki.

 

Industrialne meble z drewna

 

Tworzone przez nas meble lub ich elementy – głównie blaty – powstają z litego drewna – klejonki lub sklejki.

 

Klejonka to rodzaj płyty meblowej stosowanej w produkcji mebli o różnym przekroju, która produkowana jest z klejonego warstwowo drewna. Klejonka najczęściej produkowana jest z drewna litego z liściastych lub iglastych gatunków. Dlatego też klejonki są wyrobem całkowicie naturalnym, czyli ekologicznym. Posiadają wysokie walory użytkowe i estetyczne. Meble z blatami klejonkowymi mają o wiele mniejszą skłonność do paczenia się, wyginania czy pękania. Schody, które powstają z klejonek nie trzeszczą pod stopami, zaś z upływem lat zachowują swój kształt.

Przeznaczeniem klejonek jest głównie zastosowanie domowe i wewnętrzne. Standardowo klejone są za pomocą klei oferujących odporność na codziennie użytkowanie (np. mycie).

 

Sklejka to inaczej materiał kompozytowy, który jest sklejony z krzyżujących się cienkich warstw drewna. Zwykle składa się z ich nieparzystej liczby. Sklejka jest materiałem, który łatwo się modeluje i wygina na gorąco. Pozwala to na wytwarzanie kształtów wykorzystywanych przemyśle meblarskim. Dlatego też najczęściej wykorzystuje się ją do produkcji mebli domowych i biurowych.

 

Drewniane meble industrialne najwyższej jakości

 

Naszą misją jest tworzenie mebli industrialnych z najwyższej jakości materiałów, celem zapewnienia im jak największej żywotności. Oznacza to, że w produkcji mebli nie używamy płyt OSB, MDF, płyt wiórowych, pilśniowych ani paździerzowych.

 

Produkowane przez nas meble loftowe to starannie przemyślane projekty, obok których nie można przejść obojętnie. Są one efektem naszej wieloletniej pracy oraz znajomości rynku i indywidualnych potrzeb naszych klientów. Co więcej – cechują się one także codzienną praktycznością, użytecznością i dużą solidnością wykonania.

 

Jako Loft & Design posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie rzemieślnicze w kowalstwie artystycznym oraz metalurgii i produkcji dedykowanych rozwiązań dla loftów oraz przestrzeni industrialnych.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji – zapraszamy do kontaktu.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania:

  • Czy meble dostarczane są w całości? – Tak – produkowane przez nas meble dostarczane są w całości i nie wymagają dodatkowego montażu.
  • Jakie są koszty wysyłki? – Koszty przesyłki na terytorium Polski w całości ponosi sklep.
  • Czy możliwa jest modyfikacja projektu mebli odstępnych na w sklepie? – Tak, prosimy o kontakt z nami za pomocą formularza kontaktowego, wtedy po uzgodnieniu dokonamy modyfikacji według Państwa wytycznych.