Title Image

Drzwi Loftowe

Drzwi Loftowe

Drzwi loftowe w stylu industrialnym to nasz flagowy produkt. Są nimi drzwi lub ścianki oparte na metalowych profilach wypełnionych szkłem.

 

Drzwi Loftowe Przeszklone Czarne Metalowe Do Kuchni w Studio HBO Polska

Drzwi Loftowe Industrialne wychodzące z sypialni do pokoju dziennego zamknięte – wykonane ze szkła i metalu

Drzwi Loftowe do Domu i Mieszkania oraz sypialni i pokoju dziennego uchylone – wykonane z czarnych metalowych profili

Ściany loftowe na bazie metalu i szkła

Są nimi konstrukcje, których podstawowym materiałem są metal oraz szkło. Ze względu na nowe trendy w projektowaniu wnętrz tego rodzaju drzwi i ściany zyskują coraz większą popularność na polskim rynku. To nowoczesny styl, który nawiązuje swoim designem do przestrzeni industrialnych.

 

Drzwi Loftowe i Ściany Loftowe Przeszklone Czarne Metalowe – sala spotkań oraz cichej pracy w Studio HBO Polska

 

Drzwi z metalu i szkła

 

Drzwi Loftowe i Ściany Loftowe Przeszklone Czarne Metalowe wraz kwiatami w Studio HBO Polska

 

Drzwi w stylu loft

 

Drzwi Loftowe Przeszklone Czarne Metalowe w Poczekalni w Studio HBO Polska

 

Loft drzwi

 

Drzwi Loftowe i Ściany Loftowe Przeszklone Czarne Metalowe – pokoje spotkań oraz cichej pracy w Studio HBO Polska

 

Drzwi Industrialne

Drzwi loftowe lub inaczej nazywane drzwi industrialne są świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą dokonać rozdzielenia pomieszczeń czy przestrzeni, nie rezygnując przy tym z dostępu do światła w swoich mieszkaniach i biurach. Są one świetnym rozwiązaniem w miejscach bez okien lub z ograniczonym oświetleniem. Takie drzwi zapewniają wnętrzu wiele wyrazistości i świeżości, a co najważniejsze dają dostęp do naturalnego światła.

 

Drzwi Loftowe i Ściany Loftowe Przeszklone Czarne Metalowe – pokoje spotkań oraz cichej pracy w Studio HBO Polska

 

Drzwi metalowe industrialne na indywidualne zamówienie

Różnorodna specyfika budynków, pomieszczeń oraz wymagań klienta powoduje, że każdy z tego typu produktów wykonujemy na indywidualne zamówienie, dzięki czemu projekty te są niepowtarzalne i unikatowe. Bardzo cenimy sobie możliwość personalizacji według własnych potrzeb.

 

Drzwi Loftowe Przeszklone Czarne Metalowe z Zamkiem Studio HBO Polska

 

Drzwi i ścianki loftowe z metalu i szkła

Połączenie szkła i stali pozwala stworzyć nie tylko wspaniałe drzwi loftowe, ale także solidne ściany loftowe, ściany industrialne oraz półki i inne meble industrialne. Z pewnością dodadzą charakteru każdemu wnętrzu.

 

Drzwi Loftowe i Ściany Loftowe Przeszklone Czarne Metalowe Zamknięte oraz Drewniana Tablica na klucze w Adidas Runners Warsaw

 

Loftowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

Naturalna wytrzymałość i trwałość stali sprawiają, że idealnie nadaje się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Elegancki wygląd metalu cieszy się coraz większa popularnością w nowoczesnych przestrzeniach mieszkalnych i środowiskach biurowych.

 

Drzwi Loftowe i Ściany Loftowe Przeszklone Czarne Metalowe Zamknięte w Adidas Runners Warsaw

Drzwi Loftowe i Ściany Loftowe Przeszklone Czarne Metalowe w Adidas Runners Warsaw

Industrialne Drzwi – ponadczasowa atrakcyjność

Proste linie i przyciągające wzrok minimalistyczne detale nadają drzwiom industrialnym oraz ściankom loftowym ponadczasową atrakcyjność, która nigdy nie wyjdzie z mody.

Drzwi industrialne szklane w loftowym stylu

Smukłe stalowe sekcje szkieletowe o tradycyjnym industrialnym stylu tworzą praktyczne przegrody pomieszczeń. Taki system oszklenia wewnętrznego najlepiej nadaje się do wnętrz z nowoczesnym wystrojem w stylu industrialnym lub loftowym.

Drzwi Loftowe Czarne Metalowe Zamknięte w żółtym korytarzu w Adidas Runners Warsaw

Drzwi industrialne z czarnej stali

Czarna stal konstrukcyjna to podstawowy materiał, na którym bazujemy, ale wykorzystujemy również stal nierdzewną i mosiądz. W zależności od specyfikacji projektu.

 

Drzwi Loftowe i klamke do otwierania drzwi industrialnych w Adidas Runners Warsaw

Drzwi Loftowe i Ściany Loftowe Przeszklone Czarne Metalowe otwarte w Adidas Runners Warsaw w żółtym korytarzu

Ściany Loftowe

Drzwi industrialne i ściany loftowe mogą mieć różne wzory i rozmiary. Metalowa powierzchnia nie musi być koniecznie pomalowana na czarno. Zastosować można inny kolor, dzięki czemu idealnie wpasuje się w ogólną koncepcję wnętrza.

 

Drzwi Loft i Drzwi Stalowe Loft

Drzwi w stylu Loft inspirowane przestrzeniami industrialnymi od kilku lat zyskują bardzo mocno na popularności w Polsce. Mogą być one projektowane i produkowane na wiele sposobów. Mowa tutaj o klasycznych drzwiach otwieranych, drzwiach przesuwnych, a także drzwiach na harmonijkę.

Drzwi industrialne – dedykowane projekty

Produkowane i projektowane przez nas drzwi loftowe pozwalają naszym klientom na uzyskanie wysokiej jakości konstrukcji najlepiej dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb i przestrzeni.

 

Drzwi Loftowe i Ściany Loftowe Przeszklone Czarne Metalowe w Adidas Runners Warsaw w żółtym korytarzu

Drzwi loftowe do biura

 

W nowym biurze EIP na warszawskim Mokotowie kompleksowo wykonaliśmy i zainstalowaliśmy poniższe elementy:

 

  • System przeszklonych ścian oraz drzwi loftowych do pokojów biurowych (tzw. akwarium)

 

  • Drzwi Loftowe do pomieszczeń, pokojów oraz sal

 

  • System ścian loftowych oddzielających pomieszczenia biurowe na pierwszym piętrze od przestrzeni kawiarnii zlokalizowanej na parterze

 

  • Drewniano – metalowe kwietniki na rośliny

System Ścianek Loftowych i Drzwi Industrialnych Szklanych ze stali konstrukcyjnej pomalowanej kolorem RAL 7021

Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte w kowalstwie artystycznym i metalurgii pozwala nam na łączenie metalu, szkła oraz innych elementów. Dzięki temu tworzymy zaawansowane nowoczesne pomieszczenia loftowe i industrialne.

 

 

Ściany Stalowe Loft

Powyżej znajdują się wykonane przez nas drzwi oraz ściany loftowe w Studio HBO Polska oraz Adidas Runners Warsaw.

 

Drzwi Industrialne Przesuwne

Drzwi Industrialne Przesuwne najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach o mniejszej powierzchni, lub takich, gdzie konstrukcja i styl zaprojektowania lokalu uniemożliwiają sensowe wpasowanie drzwi innego rodzaju.

 

Drzwi Loftowe z Montażem i Transportem

Wyprodukowane przez nas drzwi industrialne montujemy na terenie całej Polski. Z punktu widzenia odbiorcy jest to najwygodniejsze rozwiązanie, ponieważ po naszej stronie leży odpowiedzialność za cały cykl produkcyjny oraz instalacyjny drzwi. Samodzielny montaż drzwi dla osób niedoświadczonych może się okazać sporym wyzwaniem i narazić na niepotrzebne koszty. Przed montażem drzwi warto rozważyć sfinalizowane wszystkich wcześniejszych prac remontowych oraz wykończeniowych. Dzięki temu nie będzie trzeba dodatkowo zabezpieczać drzwi i ścianek loftowych na zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Odpowiednio przygotowane pomieszczenie bardzo ułatwia i przyspiesza cały proces instalacji.