Title Image

Regał Loft R1

Regał Loft R1

 

Regał Loft Industrialny wysoki ze stali konstrukcyjnej, drewna dębowego pomalowany na czarno w stylu drobnej struktury

 

Regał Loft R1 w industrialnym stylu

 

Jako Loft & Design w Biurze EIP w Warszawie autorsko zaprojektowaliśmy, wykonaliśmy i zamontowaliśmy Regał Loft R1. Mebel posiada poniższe parametry:

 

 • Materiał stelaża regału to stal konstrukcyjna
 • Stelaż pomalowany został kolorem 9005 z palety RAL w stylu drobnej struktury
 • Półki na regale wykonaliśmy z liściastej sklejki dębowej – to bardzo trwały materiał
 • Regał Loft R1 posiada również szuflady oraz szafkę
 • Wymiary:
  • Wysokość – 210 cm
  • Szerokość – 70 cm
  • Głębokość – 40 cm

 

Regał Industrialny Loft wysoki z szufladami na książki wykonany ze stali konstrukcyjnej oraz drewna dębowego

 

Regał Loft na książki

 

Regał Loft R1 wykonaliśmy w industrialnym stylu. Mebel idealnie wpasowuje się w cały styl biura i zamysł twórców oraz komponuje się z wykonanymi przez nas industrialnymi drzwiami (widocznymi na zdjęciu) oraz ścianami loftowymi w całym biurze.

 

Więcej o tym projekcie mogą Państwo przeczytać tutaj.

 

Regał metalowy czarny na książki wysoki z drewnianymi dębowymi półkami pomalowany kolorem 9005 RAL w stylu loftowym

 

Regał metalowy czarny na książki wysoki z drewnianymi dębowymi półkami

 

Szafka z drewnianymi drzwiami z liściastej sklejki dębowej w regale loftowym na książki wykonanym w stylu industrialnym

 

Regał Loft R1 – do domu i biura – na książki i rośliny

 

Regał zbudowany został na metalowym stelażu wykonanym ze stali konstrukcyjnej. Pomalowany został kolorem Jet black z palety RAL nr 9005. Półki, szafki oraz szuflady wykonane zostały z liściastej sklejki dębowej. Ten industrialny regał świetnie sprawdzi się zarówno w domu oraz biurze.

 

Regał Loft wysoki na książki wykonany ze stali konstrukcyjnej oraz drewna dębowego – drzwi loftowe industrialne przeszklone

 

Przeznaczony jest dla osób, które świadomie dobierają meble do swoich pomieszczeń i nie lubią powtarzających się schematów, którymi cechują się meble dostępne w dużych sieciówkach.

 

Może pełnić zarówno rolę biblioteki oraz miejsca przechowywania dokumentów, ale również świetnie sprawdzi się jako kwietnik na rośliny czy pamiątki.

 

Regał Loft Industrialny wysoki z książkami na półkach z szufladami wykonany ze stali konstrukcyjnej oraz drewna dębowego

 

Regał Loftowy składa się z 8 półek, 2 szuflad i 1 szafki, dzięki czemu niektóre przedmioty, rzadziej używane będą posiadały osłonę przed kurzem.

 

Warto zauważyć, że drewniane półki w naszym loftowym regale posiadają inne rozmiary, dzięki czemu mebel charakteryzuje się ciekawym designem oraz nieprzeciętnym wyglądem.

 

Drewniany metalowy regał loftowy na książki wykonany w industrialnym stylu ze stali konstrukcyjnej i sklejki dębowej

 

 

Pozostałe nasze projekty – Biuro EIP Warszawa – Adidas Runners Warsaw – Studio HBO Polska – Industrialna Antresola z Biblioteką

 

Posiadamy doświadczenie w przełomowych oraz innowacyjnych projektach. Dlatego też w naszym portfolio znajdą Państwo chociażby takie projekty jak Biuro EIP Warszawa, gdzie kompleksowo wyprodukowaliśmy i zainstalowaliśmy system drzwi i ścian loftowych. Kolejne przełomowe inwestycje, które współtworzyliśmy, to Adidas Runners Warsaw czy Studio HBO Polska znajdujące się w budynku Ethos przy Placu Trzech Krzyży w samym sercu Warszawy, które zostało docenione w prestiżowych konkursach Prime Property Prize 2018 i CIJ Awards Poland 2018. Dużym, ciekawym i nietypowym projektem dla prywatnego odbiorcy jest wykonana przez nas Industrialna Antresola z Biblioteką w loftowym stylu.