Title Image

Komoda Loft KM1

Komoda Loft KM1

 

Komoda Loft industrialna metalowa ze stali konstrukcyjnej pomalowanej na czarno, drewna bukowego i betonu strukturalnego

 

Komoda Loft KM1 w industrialnym stylu

 

Jako Loft & Design w Biurze EIP w Warszawie autorsko zaprojektowaliśmy, wykonaliśmy i zamontowaliśmy Komodę Loft KM1. Mebel charakteryzuje się poniższymi parametrami:

 

 • Materiał stelaża komody loftowej to stal konstrukcyjna
 • Stelaż komody pomalowany został kolorem 9005 z palety RAL w stylu drobnej struktury
 • Ściany szafek komody wykonane zostały z płyt z betonu strukturalnego o grubości 10 milimetrów, wzmacnianych włóknem szklanym
 • Półki na regale wykonaliśmy z liściastej sklejki z buku – to bardzo trwały i wytrzymały materiał
 • Komoda Loft KM1 posiada po obu stronach otwierane szafki
 • W środkowej części komody znajdują się trzy poziome półki bez drzwi
 • Wymiary Komody:
  • Wysokość – 70 cm
  • Szerokość – 180 cm
  • Głębokość – 40 cm

 

Drzwi do szafek w komodzie loftowej z betonu strukturalnego wzmacnianego włóknem szklanym oparte na metalowej ramie

 

Komoda Loft KM1 z drewnianymi półkami i drewnianym blatem

 

Komodę Loft KM1 wykonaliśmy w surowym industrialnym stylu. Zgodnie z zamysłem klienta, komoda nawiązuje stylem do reszty biura, a także zamysłu twórców. Komponuje się również z wykonanymi przez nas ścianami loftowymi i industrialnymi drzwiami w całym biurze.

 

Więcej o tym projekcie mogą Państwo przeczytać tutaj.

 

Komoda loftowa w industrialnym stylu z drewnianym blatem i ścianami z betonu strukturalnego wzmacnianego włóknem szklanym

 

Komoda Loft KM1 metalowa ze stelażem ze stali konstrukcyjnej

 

Ściany i drzwi do szafek komody z czarnej stali konstrukcyjnej i betonu strukturalnego wzmacnianego włóknem szklanym

 

Komoda Loft KM1 ze ścianami z betonu strukturalnego wzmacnianego włóknem szklanym

 

Industrialna komoda zbudowana została na metalowym stelażu wykonanym ze stali konstrukcyjnej. Pomalowana został kolorem Jet black z palety RAL nr 9005. Półki, szafki oraz blat wykonane zostały z liściastej sklejki z buku. Industrialna komoda świetnie sprawdzi się zarówno w domu oraz biurze.

 

Komoda Loft industrialna metalowa na stojąca na tle ceglanej ściany i na zielonym dywanie wykonana ze stali konstrukcyjnej

 

Komoda przeznaczona jest dla osób lub firm, które świadomie dobierają meble do swoich przestrzeni i nie lubią powtarzających się schematów, którymi cechują się meble dostępne w dużych sieciówkach.

 

Komoda pełnić zarówno rolę biblioteki oraz miejsca przechowywania segregatorów z dokumentami. Świetnie również sprawdzi się jako kwietnik na rośliny czy miejsce na pamiątki i ramki ze zdjęciami.

 

Uchylone drzwi z betonu strukturalnego z komodzie industrialnej wykonanej ze stali konstrukcyjnej

 

Komoda Loft KM1 składa się z blatu oraz trzech półek i dwóch szafek.

 

Bardzo ciekawym elementem nadającym wyrazistego designu całej komodzie jest beton strukturalny wzmacniany włóknem szklanym. Wykonano z niego zarówno ściany szafek oraz ściany komody.

 

Otwarte drzwi z betonu strukturalnego zbudowane ze stali konstrukcyjnej w komodzie loftowej z drewna

 

Komoda Loft industrialna z metalu i drewna bukowego oraz betonu strukturalnego wzmacnianego włóknem szklanym

 

Otwarte drzwi z betonu strukturalnego wzmacnianego włóknem szklanym w komodzie loft z metalu i drewna

 

 

Pozostałe nasze projekty – Biuro EIP Warszawa – Adidas Runners Warsaw – Studio HBO Polska – Industrialna Antresola z Biblioteką

 

Posiadamy doświadczenie w przełomowych oraz innowacyjnych projektach. Dlatego też w naszym portfolio znajdą Państwo chociażby takie projekty jak Biuro EIP Warszawa, gdzie kompleksowo wyprodukowaliśmy i zainstalowaliśmy system drzwi i ścian loftowych. W tym samym biurze zaprojektowaliśmy oraz wykonaliśmy Regał Loftowy R1 z metalu i drewna.

Kolejne przełomowe inwestycje, które współtworzyliśmy, to Adidas Runners Warsaw czy Studio HBO Polska znajdujące się w budynku Ethos przy Placu Trzech Krzyży w samym sercu Warszawy, które zostało docenione w prestiżowych konkursach Prime Property Prize 2018 i CIJ Awards Poland 2018. Dużym, ciekawym i nietypowym projektem dla prywatnego odbiorcy jest wykonana przez nas Industrialna Antresola z Biblioteką w loftowym stylu.