Title Image

Przesuwna Ścianka Loftowa Dwuskrzydłowa ze Szkłem Mlecznym VSG 33.1

Przesuwna Ścianka Loftowa Dwuskrzydłowa ze szkłem mlecznym VSG 33.1

 • Przesuwna Ścianka Loftowa Dwuskrzydłowa ze stali konstrukcyjnej wraz ze szkłem mlecznym laminowanym VSG 33.1 to kolejna z wybranych realizacji do naszego portfolio.

Przesuwna Ścianka Loftowa Dwuskrzydłowa z laminowanym szkłem mlecznym VSG 33.1 ze stali konstrukcyjnej malowanej proszkowo

Przesuwna Ścianka Loftowa Dwuskrzydłowa – oddzielenie salonu i sypialni

 • To kompleksowy projekt, który jako Loft & Design autorsko zaprojektowaliśmy, wykonaliśmy i zainstalowaliśmy w mieszkaniu dla naszego klienta w Błoniach pod Warszawą.
 • Dwie przesuwne przeszklone ścianki loftowe oddzielają salon od sypialni. Dlatego też klient zdecydował się tutaj na montaż bezpiecznego laminowanego szkła mlecznego.
 • Ścianki loftowe otwierane i zamykane są za pomocą metalowych pochwytów w kształcie litery „L”, znajdujących się na zewnętrznych krańcach obu ścianek.

Przesuwna Ścianka Loftowa Dwuskrzydłowa do sypialni z bezpiecznym szkłem mlecznym VSG 33.1 ze stali konstrukcyjnej czarnej

Przesuwna Ścianka Loftowa Dwuskrzydłowa do salonu z bezpiecznym szkłem mlecznym VSG 33.1 ze stali konstrukcyjnej czarnej

Przesuwne Ścianki Loftowe na bazie metalu i szkła mlecznego

 • Cała konstrukcja posiada zarówno walory praktyczne i estetyczne.
 • Ścianka charakteryzuje się tym, że zapewnia intymność, nie ogarniczając całkowicie przepływu światła do pomieszczenia.
 • Warto zaznaczyć, że w tego typu ściankach i drzwiach loftowych można zastosować inne szkło – przezierne, czy flutes.

Przesuwna Ścianka Loftowa Dwuskrzydłowa ze szybami mlecznymi z przesuwnym systemem prowadnic HERKULES 120 Mantion Polska

Przeszklone Ścianki Loftowe na systemie Herkules 120 Mantion

 • Do realizacji projektu wykorzystaliśmy system prowadnic i rolek HERKULES 120 firmy Mantion Polska, który świetnie sprawdza się w tego typu przesuwnych ściankach loftowych.
 • Ścianki wyposażone są w spowalniacze, które zabezpieczają konstrukcję przed obiciami zarówno przy zamykaniu jak i otwieraniu metalowych skrzydeł.
 • Przesuwne Ścianki Loftowe zamontowane są na oddzielnych szynach umieszczonych w suficie – tego typu rozwiązanie oraz instalacja pozwala na uniknięcie jakichkolwiek dodatkowych elementów w widocznych miejscach na parkiecie w przejściu.

Metalowy pochwyt w kształcie litery L w przesuwnej ściance loftowej ze szkłem mlecznym - drzwi loftowe do sypialni - Błonie

Stalowy czarny pochwyt w kształcie litery L w przesuwnych drzwiach loftowych ze szkłem mlecznym - Błonie pod Warszawą

Przesuwna Ścianka Loftowa Dwuskrzydłowa lakierowana proszkowo

 • Skrzydła ścianek oraz prowadnice i szyna pomalowane zostały na czarno kolorem 9005 z palety RAL w stylu tzw. drobnej struktury.
 • Cała konstrukcja posiada dwanaście oddzielnych kwater wypełnionych bezpiecznym szkłem mlecznym 33.1. Dzięki temu zbicie jednej szyby powoduje konieczność wymiany tylko jednego przeszklenia wewnętrz danej kwatery.
 • W momencie uszkodzenia szybki nie rozpada się ona na drobne kawałki jak ma to miejsce przy szkle hartownym, tylko tworzy się tzw. pajączek w którym odłamki szkła pozostają przyklejone do folii oddzielającej dwie tafle szkła.

Pozostałe nasze projekty – Biuro EIP Warszawa – Adidas Runners Warsaw – Studio HBO Polska – Industrialna Antresola z Biblioteką

 

Posiadamy doświadczenie w dużych oraz nowoczesnych projektach. Dlatego też w naszym portfolio znajdą Państwo chociażby takie inwestycje jak Biuro EIP Warszawa, gdzie kompleksowo wyprodukowaliśmy i zainstalowaliśmy system drzwi i ścian loftowych. Kolejne przełomowe projekty, które współtworzyliśmy, to Adidas Runners Warsaw czy Studio HBO Polska znajdujące się w budynku Ethos przy Placu Trzech Krzyży w samym sercu Warszawy, które zostało docenione w prestiżowych konkursach Prime Property Prize 2018 i CIJ Awards Poland 2018. Dużym, ciekawym i nietypowym projektem dla prywatnego odbiorcy jest wykonana przez nas Industrialna Antresola z Biblioteką w loftowym stylu. Produkujemy także meblowe loftowe oraz industrialne dostępne w naszym sklepie.