Title Image

Drzwi Loftowe Jednoskrzydłowe ze Świetlikiem ze Szkłem Laminowanym VSG 33.1

Drzwi Loftowe Jednoskrzydłowe ze Świetlikiem ze Szkłem Laminowanym VSG 33.1

 • Drzwi Loftowe Jednoskrzydłowe z górnym świetlikiem, wypełnione laminowanym szkłem VSG 33.1 to kolejna z wybranych realizacji do naszego portfolio.

Drzwi Loftowe Jednoskrzydłowe ze Świetlikiem ze Szkłem Laminowanym 33.1 wykonane z metalowych profili - stali konstrukcyjnej

Drzwi Loftowe Jednoskrzydłowe ze Świetlikiem – oddzielenie wiatrołapu i holu – wejścia

 • To projekt, który jako Loft & Design autorsko zaprojektowaliśmy, wyprodukowaliśmy i zainstalowaliśmy w domu dla naszego klienta.
 • Jednoskrzydłowe drzwi loftowe z górnym świetlikiem oddzielają wiatrołap od holu.
 • To bardzo praktyczne rozwiązanie, które bardzo często montujemy w domach i mieszkaniach naszych klientów.
 • Drzwi loftowe otwierane i zamykane są za pomocą metalowego pochwytu w kształcie litery „L”, znajdującego się po obu stronach drzwi.

Drzwi Loftowe Jednoskrzydłowe ze Świetlikiem z metalu i szkła

 • Drzwi oraz rama i świetlik wykonaliśmy z metalu, a dokładnie stali konstrukcyjnej i szkła bezpiecznego laminowanego VSG 33.1.
 • Cała konstrukcja posiada zarówno walory praktyczne i estetyczne.
 • Warto zaznaczyć, że w tego typu ściankach i drzwiach loftowych można zastosować inne szkło – przezierne, czy flutes. Jednak w tym projekcie najlepiej sprawdza się szkło przezierne, czyli transparentne.

Drzwi Loftowe Jednoskrzydłowe ze Świetlikiem ze bezpiecznymi szybami laminowanymi 33.1 wykonane ze stali konstrukcyjnej

Jednoskrzydłowe Drzwi Loftowe Jednoskrzydłowe z górnym Świetlikiem z metalu ze szkłem bezpiecznym laminowanym 33.1

Drzwi Jednoskrzydłowe ze Świetlikiem w stylu industrialnym – czarny RAL 9005

 • Skrzydło drzwi oraz rama pomalowane zostały na czarno kolorem 9005 z palety RAL w stylu tzw. drobnej struktury.
 • Cała konstrukcja posiada cztery oddzielne kwatery wypełnione bezpiecznym szkłem przezroczystym 33.1. Dzięki temu zbicie jednej szyby powoduje konieczność wymiany tylko jednego przeszklenia wewnętrz danej kwatery.
 • W momencie uszkodzenia szybki nie rozpada się ona na drobne kawałki jak ma to miejsce przy szkle hartownym, tylko tworzy się tzw. pajączek w którym odłamki szkła pozostają przyklejone do folii oddzielającej dwie tafle szkła.

Pozostałe nasze projekty – Biuro EIP Warszawa – Adidas Runners Warsaw – Studio HBO Polska – Industrialna Antresola z Biblioteką

 

Posiadamy doświadczenie w dużych oraz nowoczesnych projektach. Dlatego też w naszym portfolio znajdą Państwo chociażby takie inwestycje jak Biuro EIP Warszawa, gdzie kompleksowo wyprodukowaliśmy i zainstalowaliśmy system drzwi i ścian loftowych. Kolejne przełomowe projekty, które współtworzyliśmy, to Adidas Runners Warsaw czy Studio HBO Polska znajdujące się w budynku Ethos przy Placu Trzech Krzyży w samym sercu Warszawy, które zostało docenione w prestiżowych konkursach Prime Property Prize 2018 i CIJ Awards Poland 2018. Dużym, ciekawym i nietypowym projektem dla prywatnego odbiorcy jest wykonana przez nas Industrialna Antresola z Biblioteką w loftowym stylu. Produkujemy także meblowe loftowe oraz industrialne dostępne w naszym sklepie.