Title Image

Stolik Kawowy Industrialny P2

Stolik Kawowy Industrialny P2

Zobacz w sklepie

 

Stolik Kawowy Industrialny P2 zaprojektowany w eleganckim industrialnym i loftowym stylu. Nogi wykonane zostały ze sztywnych, stabilnych metalowych elementów przymocowanych bezpośrednio do blatu. Pomalowane na czarno kolorem 9005 (Jet black, Tiefschwarz) według palety RAL. Nogi lakierowane są proszkowo w stylu tzw. drobnej struktury, czego efektem jest najwyższej trwałości kolor.

 

Blat przedstawiony na zdjęciach to buk pokryty olejem naturalnym (bezbarwny). Ze względu na na drewno, które przechowywane i transportowane może być w różnych warunkach oraz temperaturach i porach roku – odcienie blatów wykonywanych stolików mogą nieco różnić się od tych przestawionych na fotografiach.

 

Industrialne oraz loftowe wnętrza

 

Industrialny stolik zaprojektowaliśmy z myślą o przestrzeniach wykonanych w nowoczesnym loftowym oraz industrialnym stylu, gdzie historia łączy się z teraźniejszością. Dlatego też Stolik Kawowy dobrze komponuje się jako element lobby, salonu czy biura czy kawiarnii.

 

Konstrukcja nóg – Stolik Kawowy Industrialny P2

 

Nogi, z których zbudowano podstawy stolika zaprojektowaliśmy w formie trzech odrębnych i niezależnych od siebie elementów przymocowanych bezpośrednio do blatu.

 

Zobacz inne stoliki w naszym sklepie

 

Category

Home, Loft, Office