Title Image

Stół Industrialny S1

Stół Industrialny S1

Stół Industrialny w nowoczesnym loftowym stylu. Nogi w kształcie liter Z wykonane zostały ze sztywnych, stabilnych metalowych elementów. Pomalowane na czarno kolorem 9005 (Jet black, Tiefschwarz) według palety RAL. Nogi lakierowane proszkowo w stylu tzw. drobnej struktury, celem otrzymania najbardziej możliwie trwałego koloru.

 

Zobacz w sklepie

 

Rodzaj blatu, kolor, grubość oraz wymiary – Stół Industrialny

 

Grubość blatu zależna jest od rodzaju materiału i oscyluje w granicach 36-37 mm:

  • Sklejka – 36 mm
  • Drewno – 37 mm

 

Wymiary stołu:

  • Szerokość: 100 cm
  • Długość: 200 cm
  • Wysokość: 75 cm

 

Wymiary blatu:

  • 200 cm x 100 cm

 

Loftowe oraz industrialne wnętrza

 

Stół zaprojektowaliśmy z myślą o przestrzeniach wykonanych w nowoczesnym industrialnym i loftowym stylu oraz o zrewitalizowanych zabytkowych wnętrzach, gdzie historia łączy się z teraźniejszością. Stół świetnie komponuje się jako element lobby, salonu, jadalni czy biura. Ma uniwersalne zastosowanie.

 

 

Pozostałe nasze projekty industrialnych mebli loftowych – Stolik Kawowy Loft Kwadratowy K2 – 

 

 

Stolik Kawowy Loft Kwadratowy K2

 

Wśród zaprojektowanych oraz wykonanych przez nas mebli znajdą Państwo głównie takie projekty jak stoliki kawowe. Są to meble, z których każdy zaprojektowaliśmy według innej wizji. Mają one jednak wspólną cechę. Zbudowane zostały głównie na bazie metalu oraz drewna. Wśród nich obecnie największą popularnością cieszy się Stolik Kawowy Loft Kwadratowy K2.

 

Jest to bardzo elegancki industrialny mebel. Rama, z której wykonaliśmy podstawę stolika charakteryzuje się dużą sztywnością oraz stabilnością. Pomalowana została na czarno kolorem 9005 (Jet black, Tiefschwarz) według palety RAL. Rama została również polakierowana proszkowo w stylu tzw. drobnej struktury celem jak największej trwałości.

 

 

Stolik Kawowy Loft Kwadratowy K3

 

Kolejnym stolikiem w naszej ofercie, który w naszych statystykach cieszy się również zainteresowaniem to Stolik Kawowy Loft Kwadratowy K3. Jest to inny, podoby mebel do wspomnianego wcześniej stolika K2, jednak charakteryzuje się troche innym designem.

 

Stolik ten posiada na górnym blacie cztery wcięcia, znajdujące się w czterech rogach. Blaty wykonane zostały z buku. To bardzo trwały i wytrzymały materiał.

Category

Furniture, Home, Loft, Office