Title Image

Antresola Metalowa Loft z Biblioteką Industrialną

Antresola Metalowa Loft z Biblioteką Industrialną

 

Antresola Metalowa Loft z Biblioteką Industrialną wykonana ze stali konstrukcyjnej, szkła hartowanego oraz drewna w domu

 

Szklana balustrada i metalowa drabina na antresoli metalowej loft z podłogą ze szkła hartowanego oraz biblioteką industrialną

Antresola Metalowa – Wzmacniane hartowane szkło i stal konstrukcyjna

 

Antresola Metalowa Loft z Biblioteką Industrialną to realizacja, którą kompleksowo jako Loft & Design w prywatnym domu wolnostojącym wykonaliśmy i zainstalowaliśmy. Na metalową antresolę składają się poniższe elementy:

  • Industrialne metalowe schody z drewnianymi stopniami
  • Industrialna antresola metalowa z podłogą ze szkła hartowanego
  • Balustrada ze szkła hartowanego
  • Biblioteka ze stali konstrukcyjnej pomalowana kolorem z palety RAL 9005 w stylu drobnej struktury
  • Ledowe podświetlenia biblioteki, antresoli oraz szklanych balustrad
  • Przesuwana drabina na prowadnicach

 

 

Podłoga z hartowanego szkła na antresoli metalowej z biblioteką w loftowym industrialnym stylu ze stali konstrukcyjnej

 

Biblioteka Industrialna – Dębowe Industrialne Schody – Dębowe Loftowe Półki

 

Wykonana przez nas Antresola Metalowa i Biblioteka Industrialna posiadają wszystkie konieczne testy oraz spełniają wyśrubowane normy budowlane. Zostały zaprojektowane przez profesjonalistów z dużym doświadczeniem.

 

Biblioteka loft industrialna na metalowej antresoli w loftowym stylu ze stali konstrukcyjnej, szkła hartowanego oraz drewna

 

Co to jest antresola loft?

 

W świetle prawa budowlanego według Rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju z 2015 roku, Antresola to górna cześć kondygnacji lub pomieszczenia znajdująca się nad przedzielającym je stropem pośrednim o powierzchni mniejszej od powierzchni tej kondygnacji lub pomieszczenia, niezamknięta przegrodami budowlanymi od strony wnętrza, z którego jest wydzielona.

 

Antresole metalowe są atrakcyjnym rozwiązaniem dla pomieszczeń z wysokimi sufitami. Na dodatkowych powierzchniach zainstalować można nie tylko prywatną bibliotekę jak w naszym projekcie, ale także takie elementy tak domowe biuro, sypialnie, czy chociaż dodatkową sypialnię lub pokój gościnny. Antresole buduje się obecnie w loftach, wysokich mieszkaniach, domach jednorodzinnych czy na poddaszach.

 

Antresola loft musi być jednak wykonana przez profesjonalistów i nie może być ona dziełem spontanicznego projektu.

 

Antresola nie jest osobną kondygnacją. Jest ona jednak zainstalowana w górnej części pomieszczenia i jej powierzchnia jest mniejsza od kondygnacji, w której się znajduje. Co ważne nie jest ona przysłonięta osobnymi pełnymi ścianami od pomieszczenie z którego została wydzielona. Jednak dla bezpieczeństwa osób w niej przebywających posiada z reguły balustrady.

 

Biblioteka Loft z Antresolą Metalową

Marzeniem niejednej osoby jest domowa biblioteka. Idealnym pomysłem na tego typu rozwiązanie będzie prywatna biblioteka industrialna zainstalowana na antresoli loftowej. Jest to nie tylko oszczędność miejsca w innych pomieszczeniach, ale także przeznaczenie dedykowanej przestrzeni tylko i wyłącznie na ten cel.

 

Jakie wejście na Antresolę Metalową?

Jednym z kluczowych elementów jest bezpieczne i stabilne wejście na antresolę metalową. Obecnie wykorzystuje się schody proste (jak w antresoli loft przygotowanej przez nas powyżej), schody kręcone lub drabinę. W większości przypadków schody mają zainstalowaną również antresolę w domu – najcześciej łączącą się bezpośrednio z balustradą. Dla estetyki warto wykonać ją w tym samym stylu.

 

Antresola metalowa w domu z łóżkiem

W pomieszczeniach z wysokimi wnętrzami zainstalowanie łóżka na antresoli w domu jest praktycznym rozwiązaniem nie tylko z powodu ciekawego designu, ale również praktyczności i oszczędności przestrzeni.

 

 

Pozostałe projekty – Biuro EIP Warszawa – Adidas Runners Warsaw – Studio HBO Polska

 

Posiadamy doświadczenie w innowacyjnych projektach, dlatego też w naszym portfolio znajdą Państwo chociażby takie projekty jak Biuro EIP Warszawa, gdzie kompleksowo wyprodukowaliśmy i zainstalowaliśmy system drzwi i ścian loftowych. Kolejne przełomowe projekty, które współtworzyliśmy, to Adidas Runners Warsaw czy Studio HBO Polska znajdujące się w budynku Ethos przy Placu Trzech Krzyży w samym sercu Warszawy, które zostało docenione w prestiżowych konkursach Prime Property Prize 2018 i CIJ Awards Poland 2018.